سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اسباب بازی فروشی آنلاین

 دنیای کودکان دنیای بازی است و اسباب بازی‌ها می‌توانند نقش ویژه‌ای در دنیای آنها بر عهده بگیرند. بازی کردن بکی از مهمترین نیازهای کودکان محسوب می‌شود که می‌تواند در شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت در آنها نقش مهمی را ایفا کند. بازی نه تنها به عنوان سرگرمی برای کودکان حائز اهمیت است بلکه نقش مهمی در آموزش و تقویت روحیه کارهای گروهی و رقابتی دارد. کودکان با بازی کردن می‌توانند زندگی آینده خود را تمرین کنند . مشاغل مختلف را امتحان کنند، تصمیم‌گیری کنند و از اشتباهاتشان درس گیرند. بازی کردن به تعاملشان با دیگران کمک می‌کند و به واسطه این کار می‌توانند دوستان جدیدی پیدا کنند و زندگی در اجتماع را یاد بگیرند.بازی کردن باعث تقویت ذهنی و جسمی کودکان خواهند شد، زیرا کودکان همواره سعی دارند بازی‌های جدیدی خلق کنند و این به رشد ذهنیشان کمک خواهد کرد. از طرفی بازی کردن منجر به حرکت و جنب و جوش کودک می‌گردند و رشد جسمی و حرکتی کودک را تسریع می‌کنند. بنابراین انتخاب وسایل مناسب برای بازی که بدون دغدغه خاطر فرزندتان را ساعت‌ها سرگرم سازد می‌تواند به شما در تربیت کودکتان کمک کند.

اسباب بازی فروشی سیبن دارای محبوب‌ترین وسایل بازی روز دنیاست از جمله پرطرفدارترین اسباب بازی‌های پسرانه موجود در این فروشگاه می‌توان به انواع ماشین مثل ماشین کنترلی، ماشین پلاستیکی، کامیون، جرثقیل و… و انواع تفنگ ترقه‌ای و فلزی و تیرکمان ،فرفره انفجاری و انواع وسایل جنگی مخصوص کودکان، بازی فکری لگو، ست ابزار بازی و انواع وسایل بازی پسرانه برای سیسمونی اشاره کرد.
اسباب بازی دخترانه
از پر طرفدارترین اسباب بازی‌های دخترانه موجود در سیبن می توان انواع عروسک، مانند عروسک باربی، عروسک روسی،عروسک یک متری، عروسک سخنگو و موزیکال، عروسک پولیشی،عروسک اختاپوس مودی، عروسک پرنسس دیزنی، قصر پونی، قصر باربی را نام برد. همچنین انواع وسایل آشپزخانه برای آشپزی کودکان، ست لوازم آرایشی دخترانه مخصوص کودکان، کیف لوازم آرایش کودک و میز آرایش کودک، ست خانه بازی شامل اتو و میز اتو، جاروبرقی و چرخ خیاطی و لگو دخترانه و سایر وسایل خانه برای بازی کردن دختر بچه‌ها و انواع وسایل بازی دخترانه برای سیسمونی در این سایت موجود است. سایر دسته بندی های موجود در فروشگاه سیبن:از دیگر انواع بازی که می‌تواند برای دختربچه‌ها و پسربچه‌ها و حتی برای بزرگسالان هم جذاب باشد، و در اسباب بازی فروشی سیبن تنوع بسیار زیادی دارد بازی‌های فکری است. در این فروشگاه بازی‌های فکری همچون لگو و پازل، مکعب روبیک، انواع بازی فکری و خمیر بازی موجود است.دسته‌های دیگری شامل انواع ربات، اکشن فیگور شامل فیگور شخصیت‌های مختلف و فیگور حیوانات مختلف از جمله حیوانات آبی، حیوانات مزرعه، حیات وحش، حیوانات ماقبل تاریخ و حیوانات فانتزی و اسب و… در سایت وجود دارد.